Plus wprowadza nowe możliwości rejestracji numerów prepaid

Opublikowano: 2016-08-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #prepaidy

news-plus-2Plus rozpoczął współpracę z siecią RUCH, umożliwiając rejestrację karty SIM w kioskach. Dostępna jest również wygodna metoda SMS-owa.

Od dziś, każda osoba kupująca starter Plusa (Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę) w kiosku RUCHU ma jednocześnie możliwość zarejestrowania nowego numeru bezpośrednio w miejscu zakupu. Wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport, bądź kartę stałego pobytu. Numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają odpowiedni dokument.

Również dotychczasowi klienci usług na kartę w Plusie mogą skorzystać z nowego kanału rejestracji prepaid. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na numer 80105.

Klienci, którzy już posiadają umowę w sieci Plus lub zarejestrowany numer na kartę, mogą od 1 sierpnia zarejestrować swojego prepaida na dane podane przy podpisywaniu umowy/rejestracji karty za pomocą bezpłatnego SMS-a.

news-plus-rejestracja-1

Plus oferuje aktualnie 3100 punktów sprzedaży, w których można zarejestrować numer: 1300 salonów własnych i Cyfrowego Polsatu oraz 1800 kiosków sieci RUCH.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.