Plus zmienia ofertę Power LTE... na gorsze

Opublikowano: 2014-10-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-plus-powerlte
Plus nie ma dobrych wiadomości dla mobilnych internautów. Operator podniósł ceny pakietów internetowych w ofercie Power LTE i ograniczył prędkość transferu.

10 złotych – tyle Plus każe sobie obecnie zapłacić za nielimitowany dostęp do mobilnego internetu w ramach oferowanej przez siebie usługi Power LTE. Wcześniej ta opcja była darmowa w droższych taryfach przez cały okres trwania umowy. Zmieniła się także opłata za aktywację – z 29 do 49 złotych.

Usługa jest aktywowana domyślnie za darmo przez okres 6 miesięcy. Można ją też w każdej chwili wyłączyć wysyłając do operatora odpowiedni kod lub kontaktując się z Biurem Obsługi.

Kolejną niekorzystną zmianą w porównaniu z poprzednią wersją oferty jest ograniczenie prędkości dostępnego połączenia w najdroższych abonamentach do 30 Mb/s – wcześniej transfer odbywał się z „maksymalną dostępną prędkością”. Jedynym wyjątkiem jest tutaj opcja z tabletem lub telefonem, gdzie nadal po wyczerpaniu limitu danych można korzystać z łącza o maksymalnej przepustowości oferowanej przez operatora.

Regulaminy usług są dostępne na stronach operatora: www.plus.pl/internet-lte.

Źródło: Plus

 

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.