Plus zmienia siedzibę

Opublikowano: 2015-10-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #wyniki / raporty

news-plus-nowa_siedziba-1Plus opuszcza dotychczasową siedzibę przy ulicy Postępu 3. Przeprowadzka do nowego budynku rozpoczęła się na początku października, a w ostatnich dniach trwała jej finalizacja.

Nowa siedziba operatora znajduje się zaledwie o kilometr dalej, przy ulicy Konstruktorskiej 4. Za jej projekt odpowiada pracownia APA Kuryłowicz & Associates, a budową, która zakończyła się we wrześniu 2015 roku, zajmowała się firma SPS Construction, przy wsparciu inwestora, firmy White Stone Development. Jest to jeden z największych, a zarazem najnowocześniejszych biurowców klasy A, którego koszt wyniósł około 35 milionów złotych. Budynek zajmuje 23 tysiące metrów kwadratowych.

news-plus-nowa_siedziba-2

Demontaż przy ul. Postępu 3

news-plus-nowa_siedziba-3

Tym samym Plus będzie sąsiadował z dwoma innymi operatorami telekomunikacyjnymi – T-Mobile oraz Play, których siedziby znajdują się w odległości około 500 metrów.

Źródło: własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.