Plushowy miś w słoiku, czyli reklama oferty Plush na kartę

Opublikowano: 2015-03-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #wideo

news-plush-nakarte-reklamaPlus wystartował z kolejną odsłoną kampanii reklamowej dotyczącej oferty Plush na kartę. Klip promuje starter z 2 GB Internetu i darmowym Facebookiem oraz Instagramem.

Najnowszy spot reklamowy utrzymany został w dotychczasowej, zabawnej konwencji i jest skierowany, tak jak oferta, do młodszych użytkowników sieci Plus. Przedstawia on (prócz walki tytułowego misia o miód) starter z pakietem 2 GB Internetu, SMS-ami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz rozmowami do wszystkich za 9 gr/min. Poza tym, w ramach oferty otrzymuje się darmowy (nie naliczający opłat za transmisję danych) dostęp do portali Facebook i Instagram.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.