Plusoczytelnia - katalog cyfrowych treści dla urządzeń mobilnych

Opublikowano: 2016-03-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #pakiety / usługi

news-plusoczytelnia-1Klienci Plusa mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej Plusoczytelnia, dzięki której cyfrowe gazety, e-booki i audiobooki natychmiast po zakupie są dostępne na telefonie lub tablecie.

Plus jako pierwszy operator na polskim rynku już ponad 8 lat temu otworzył dla swoich klientów internetowy ośrodek z audiobookami, e-bookami i e-prasą. Teraz dostęp do takich produktów jest jeszcze łatwiejszy i można je pobrać bezpośrednio na smartfona lub tablet. Nowa Plusoczytelnia to szeroki wybór dostępnych pozycji spośród setek treści cyfrowych. Powstała ona we współpracy z firmą e-Kiosk S.A, największym polskim dystrybutorem e-prasy i właścicielem e-księgarni Nexto.pl.

Aby skorzystać z usług serwisu należy ze Sklepu Google Play pobrać aplikacje „Plusoczytelnia”, a następnie zarejestrować się w serwisie podając jako login numer telefonu w sieci Plus. Od razu po rejestracji możliwy jest zakup dostępnych treści oraz ich czytanie lub słuchanie na swoim urządzeniu. Wkrótce przygotowana zostanie również wersja dla urządzeń z systemem iOS.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.