Poczta Polska kolejnym partnerem sieci Play w rejestracji numerów

Opublikowano: 2016-08-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #prepaidy

news-play-rejestracja-1Play poinformował o nawiązaniu współpracy z kolejnym partnerem, który pomoże w rejestracji numerów prepaid – Pocztą Polską.

Od teraz klienci sieci mają do dyspozycji wszystkie salony Play i całą sieć RUCH, czyli razem prawie 2500 placówek, a także dodatkowe 4600 punktów Poczty Polskiej, w których można dokonać rejestracji nowego startera. Wystarczy przyjść z takim starterem lub kupić go bezpośrednio na poczcie, podając przy stanowisku niezbędne dane osobowe.

Jak informuje Play, trwają starania nad wprowadzeniem podobnej możliwości dla obecnych numerów, zarówno na Poczcie Polskiej, jak i w kioskach RUCHu.

„Jestem przekonany, że wkrótce pojawią się kolejne dodatkowe opcje co tylko usprawni Wam ten proces i kolejki w salonach związane z rejestracją znikną. Oczywiście starzy użytkownicy kart mają jeszcze mnóstwo czasu na rejestrację, ale proszę nie zostawiajcie tego na styczeń, bo może być różnie” – stwierdza rzecznik Play, Marcin Gruszka.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.