Pojawiły się pierwsze zdjęcia Huawei Honor 7 i Honor 7 Plus

Opublikowano: 2015-04-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-huawei-honor-7plusHuawei dwa dni temu zaprezentował światu smartfony P8, P8 Max i P8 Lite. Zdziwią się jednak Ci, którzy myślą, że chiński producent nie ma już nic w zanadrzu. Trwają prace nad kolejnymi flagowcami – tym razem należącymi do rodziny Honor.

Przyglądając się zdjęciom widać, że Huawei Honor 7 i Honor 7 Plus będą się od siebie dość mocno różniły. Model „Plus” ma być rzekomo wyposażony w czytnik linii papilarnych umieszczony tuż pod tylnym, wystającym ponad powierzchnię obudowy, aparatem (przypomina to rozwiązanie zastosowane w Ascend Mate7). Ponadto, jego specyfikacja ma obejmować 5.5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości FullHD (1080 x 1920 pikseli), autorski procesor Kirin 930 lub 935, 3 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej. Jeśli informacje się potwierdzą, Honor 7 Plus będzie miał niemal identyczne podzespoły jak Huawei P8.

news-huawei-honor-7plus-1O Honor 7 wiadomo jeszcze mniej. Na zaprezentowanych fotografiach widać natomiast dwa aparaty znajdujące się z tyłu, wsparte przez diodę doświetlającą LED. Konfiguracja ta przywodzi na myśl Huawei Honor 6 Plus wyposażonego w dwa sensory 8 Mpix. Łatwo jednak zauważyć, że nowszy model ma jeden aparat większy od drugiego.

news-huawei-honor-7Aktualnie to wszystkie informacje, jakie pojawiły się na temat obu smartfonów, ale z całą pewnością nie ostatnie. Możemy być pewni, że w nadchodzących tygodniach nie raz usłyszymy o Huawei Honor 7 i Honor 7 Plus.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.