Polacy już wkrótce będą mogli zakupić pierwszą zwijaną klawiaturę do smartfonów od LG

Opublikowano: 2015-10-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #LG #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-lg-rolly-klawiatura-4LG wprowadza do Polski swoje najnowsze akcesorium dla smartfonów i tabletów – rolowaną klawiaturę LG Rolly Keyboard. Gadżet zadebiutuje w sprzedaży w sieci Plus oraz na wolnym rynku w najbliższych dniach.

LG Rolly Keyboard wyróżnia się ciekawym, nietypowym designem i co najważniejsze można ją dowolnie składać i rozkładać wzdłuż czterech rzędów przycisków, co ułatwia przenoszenie akcesorium w niemal każdej torebce czy aktówce. Klawiatura może być podłączona jednocześnie do dwóch urządzeń przy wykorzystaniu interfejsu Bluetooth 3.0 i jest zasilana jedną baterią AAA, która przy przeciętnym użytkowaniu ma wytrzymać nawet trzy miesiące bez wymiany. Warto też dodać, że gadżet został wykonany z odpornego na uderzenia poliwęglanu oraz czarnego tworzywa ABS.

news-lg-rolly-klawiatura-1Polska jest pierwszym w Europie i drugim na świecie krajem (po USA), w którym dostępna będzie klawiatura LG Rolly Keyboard. Urządzenie pojawi się w ofercie sieci Plus wraz z tabletem G Tab II 10.1 oraz w sprzedaży na wolnym rynku w połowie października. Cena wyniesie około 350-380 złotych.

Źródło: LG

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.