Polscy użytkownicy LG G4 otrzymają Androida 6.0 Marshmallow szybciej niż można było przypuszczać

Opublikowano: 2015-10-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #LG #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-lg_g4-marshmallow-1Posiadacze flagowego LG G4 w Polsce jako pierwsi na świecie będą mogli zaktualizować system operacyjny do wersji Android 6.0 Marshmallow. Aktualizacja rusza już od przyszłego tygodnia.

Po raz kolejny Polska jest pierwszym krajem, w którym debiutuje nowa odsłona systemu od Google. Przykładowo, w zeszłym roku użytkownicy LG G3 w naszym kraju otrzymali Lollipopa przed wszystkimi. Historia lubi się powtarzać, dlatego też od następnego tygodnia, po 19 października będzie można uaktualniać LG G4 do Androida 6.0 Marshmallow. Następnie, najnowszy system operacyjny trafi do użytkowników w innych krajach Europy, Azji oraz obu Ameryk.

W Androidzie 6.0 Marshmallow znajdziemy szereg nowych funkcjonalności i usprawnień, m.in. uproszczoną kontrolę nad nadawaniem aplikacjom uprawnień i wyrażaniem zgody na dostęp do danych, udoskonaloną opcję wyciszania dźwięku oraz wibracji wraz z funkcją „Nie przeszkadzać” czy też tryb Doze, który dzięki usypianiu aplikacji działających w tle (gdy smartfon nie jest używany), pozwala na wydłużenie czasu pracy baterii.

Źródło: LG

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.