Polska wraca do łask Motoroli

Opublikowano: 2014-09-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motorola-moto x
Po dwóch latach nieobecności marka Motorola powraca do Polski. W sprzedaży pojawią się modele Moto X (2014) oraz Moto G (2014).

Firma Motorola Mobility, przejęta w 2011 roku przez koncern Google, a ostatnio przez Lenovo, oficjalnie od dwóch lat nie oferuje na polskim rynku nowych modeli swoich komórek. W tym czasie w sprzedaży na świecie pojawiły się jednak dosyć ciekawe smartfony opracowane wspólnie przez inżynierów Motoroli i Google’a – Moto X, Moto G oraz Moto E. Ostatecznie na wprowadzenie do swojej oferty modelu Moto G zdecydował się operator Play i urządzenie to cieszy się sporym zainteresowaniem.

news-motorola-moto g

Teraz pojawiła się oficjalna informacja o tym, że na przełomie września i października 2014 roku do sprzedaży w Polsce trafią dwa najnowsze modele zaprezentowane niedawno przez Motorolę Mobility – Motorola X (2014) i Motorola G (2014). Wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na rodzimym rynku będzie firma PC Factory. Na razie nie jest jeszcze znane polskie ceny tych smartfonów. Wiadomo jedynie, że w sprzedaży pojawi się wersja z bambusowymi elementami obudowy.

Źródło: PC Factory

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.