Pomoc Mierzona Kilometrami – milion złotych dla niepełnosprawnych dzieci

Opublikowano: 2014-09-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-pmk-1
Zakończyła się organizowana przez T-Mobile społeczna akcja Pomoc Mierzona Kilometrami. W ciągu ponad trzech miesięcy udało się skłonić do udziału w niej ponad pół miliona Polaków.

Akcja trwała od 14 czerwca do 28 września 2014 roku. Polegała na tym, że wszyscy chętni do pomocy dzieciom otrzymywali co pewien czas nowe wyzwanie polegające na pokonaniu określonego dystansu. Każdy kilometr był przeliczany na pieniądze.

news-tmobile-pmk-2

Akcji Pomoc Mierzona Kilometrami towarzyszyła rozbudowana kampania promocyjna, w której występowały znane postaci, między innymi Maja Włoszczowska, Anna Lewandowska, Beata Sadowska, Robert Korzeniowski, Mateusz Kusznierewicz i Robert Kupisz.

28 września dokonano uroczystego podsumowania akcji. Okazało się, że dzięki zaangażowaniu i poświęceniu ponad 500 tysięcy jej uczestników udało się przebyć dystans prawie 80 milionów kilometrów i ostatecznie zebrać sumę miliona złotych. Pieniądze zostaną przekazane niepełnosprawnym dzieciom na rehabilitację i zakup potrzebnych protez.

news-tmobile-pmk-3

Akcję Pomoc Mierzona Kilometrami T-Mobile zorganizował już po raz drugi i zapowiedziało jej kolejne odsłony.

Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami to tysiące osób zaangażowanych w jedną ideę – pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! Myślę, że dziś, kiedy druga edycja akcji dobiegła końca, każda z ponad 500 tysięcy osób, które współtworzyły ogólnopolską drużynę aktywnie pomagających, może czuć dumę i satysfakcję! Milion złotych, który zostały przekazany na rehabilitację i protezy dla najmłodszych to nasz wspólny sukces! Ze strony T-Mobile Polska dziękuję wszystkim za serce włożone w akcję oraz dostarczenie tak pozytywnych i budujących emocji! – powiedziała przy okazji zakończenia akcji Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji T-Mobile Polska.

Źródło: T-Mobile Polska

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.