Ponad milion osób korzysta z taryfy Jump! w T-Mobile

Opublikowano: 2015-01-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #Internet mobilny #wideo

news-tmobile-kampania-jumpOd dziś startuje noworoczna kampania reklamowa sieci T-Mobile, w ramach której prezentowane są najlepsze oferty operatora, w tym taryfy Jump!, z której skorzystało do tej pory milion użytkowników.

Nowa kampania T-Mobile koncentruje się na najważniejszych zaletach taryf Jump!, czyli nielimitowanych połączeniach krajowych, SMS-ach oraz MMS-ach do wszystkich sieci. Oferty te zdobyły już ponad milion użytkowników od momentu wprowadzenia w czerwcu 2014 roku.

Pierwszy ze spotów reklamowych skupia się przede wszystkim na wspomnianych atutach taryfy, dzięki którym dzielenie się szczęściem z najbliższymi jest naprawdę proste i nie podlega żadnym ograniczeniom.

Utrzymany w kolorystyce charakterystycznej dla operatora, drugi klip zachęca, aby dołączyć do grona użytkowników ofert JUMP!

Kolejny, a zarazem ostatni spot promuje Internet LTE 4G, dostępny za połowę ceny dla klientów T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.