Ponowne opóźnienie aktualizacji Windows 10 Mobile

Opublikowano: 2016-01-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #pozostali #systemy operacyjne

news-windows-10-mobile-1Microsoft poinformował swoich partnerów o kolejnym przesunięciu planowanej pierwotnie na grudzień ubiegłego roku aktualizacji Windows 10 Mobile.

W październiku 2015 roku Microsoft ujawnił, że telefony z rodziny Lumia zaczną otrzymywać nową wersje systemu operacyjnego od grudnia. Terminu tego nie udało się dotrzymać, a przekazane przez giganta z Redmond informacje wskazywały, że proces ruszy jednak od nowego roku, z początkiem stycznia. Od tego czasu firma unikała tematu, a posiadacze urządzeń z Windows Phone 8.1 nie doczekali się uaktualnienia.

Nowe raporty do których dotarł portal VentureBeat wskazują, że Microsoft ostatnio rozsyłał do swoich partnerów e-maile, w których informował kiedy nastąpi premiera Windows 10 Mobile dla Lumii, jednak i tym razem nie jest to dokładana data, bowiem mowa o pierwszej połowie lutego. Dobra wiadomość jest taka, że planowane jest wydanie od razu najnowszej dostępnej wersji oprogramowania, a także “comiesięcznej” aktualizacji systemowej (m.in. poprawki błędów i luk w zabezpieczeniu) dla Lumii 950 i Lumii 950 XL, która swoją drogą również zaliczyła obsunięcie premiery. Oby teraz wszystko szło zgodnie z planem.

Źródło: VentureBeat

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.