Posiadacze LG G3 zostaną niedługo uraczeni Androidem Marshmallow

Opublikowano: 2015-12-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #LG #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-lg_g3-marshmallow-1LG nie zapomina o swoim zeszłorocznym flagowcu i szykuje się do wydania aktualizacji Androida do wersji 6.0 Marshmallow.

Pierwsze wzmianki mówiły o pojawieniu się nowej edycji zielonego robocika dla LG G3 w grudniu. Później sprecyzowano, że chodzi o połowę bieżącego miesiąca, prawdopodobnie pomiędzy 16 a 18 grudnia. Chociaż koreańskiemu producentowi może nie udać się „wstrzelić” w podany termin, wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku najbliższych dni, niewykluczone, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, użytkownicy tego smartfona otrzymają Marshmallow.

Aktualizacja przeszła pomyślnie fazę testów, a LG opublikowało na swojej stronie jej kod źródłowy, który dotyczy modelu o oznaczeniu LGD855, a więc przeznaczonego na rynek międzynarodowy. Oznacza to, że wszystko jest na ostatniej prostej i co warto dodać, podobnie jak w przypadku innych uaktualnień, bardzo prawdopodobne jest, że Polacy otrzymają nowego Androida jako pierwsi na świecie.

Źródło: własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.