Poświąteczna obniżka cen smartfonów w Play

Opublikowano: 2015-04-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-obnizka-smartfonyPlay przygotował kolejną obniżkę cen wybranych smartfonów. Wśród nich są m.in. modele HTC z serii Desire, Nokia Lumia oraz dwa telefony od Sony.

Pełna lista urządzeń, które doczekały się zmniejszenia ceny obejmuje:

I tak oto, w Play na kartę smartfony można mieć od 489 zł za najtańszy w zestawieniu Desire 310, aż po Sony Xperie T3, której koszt wynosi 1199 zł. Pozostałe modele utrzymują cenę na poziomie poniżej tysiąca złotych. W przypadku przecenionych urządzeń Lumia jest to nawet bliżej granicy 500 zł lub nieco ponad tę kwotę. Jeśli chodzi o abonamenty, w przypadku Formuły Europa Unlimited każda z wymienionych słuchawek dostępna jest za symboliczną złotówkę. Jest to jednak zrozumiałe, gdyż miesięczny koszt w ramach tej taryfy zaczyna się od 89.99 zł, a kończy na 199.99 zł.

Więcej informacji w szczegółowym cenniku telefonów w Play.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.