Poświąteczne wyprzedaże w Orange

Opublikowano: 2015-12-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pakiety / usługi #Internet mobilny #telefony / urządzenia

news-orange-wyprzedaz-1Do 21 stycznia potrwa sezon wyprzedażowy w Orange. Dzięki niemu klienci mogą zaoszczędzić od kilkuset do ponad tysiąca złotych.

W noworocznej ofercie komórkowej, Orange proponuje specjalny wyprzedażowy trójpak dla klientów korzystających z telefonu domowego lub Neostrady. Zamawiając nową aktywację lub przedłużając umowę otrzymają:

  • Plan abonamentowy – Smart Plan LTE Open 69.99 zł w specjalnej, obniżonej cenie 39.99 zł, która obowiązuje przez cały czas trwania umowy.
  • Smartfon – Samsung Galaxy A5 w obniżonej o 310.01 zł cenie, wynoszącej 199 zł.
  • Kijek do selfie w prezencie.

Suma oszczędności, jakie uzyskają klienci wynosi 1039.01 zł. W abonamencie, za który zapłacą 39.99 zł zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, pakiet 50 minut oraz 50 MB na Internet w roamingu na terenie UE. W abonamencie jest także pakiet, co najmniej 2 GB na mobilny dostęp do Internetu LTE. Wielkość pakietu może być znacznie większa, ponieważ klienci przedłużający umowę, w zależności od stażu w Orange, otrzymują dodatkowe GB.

Klienci, którzy chcą skorzystać z najszybszego Internetu mobilnego, mogą również wybrać promocyjny trójpak z planem abonamentowych Orange LTE FreeNet 59.90 zł, w którym przy zakupie usługi za pośrednictwem strony www.orange.pl zyskają ponad 500 zł rabatu, a jeśli zdecydują się na zakup w dowolnym salonie operatora, ich rabat wyniesie ponad 300 zł. W promocyjnym trójpaku otrzymają:

  • Rabat na abonamenty o wartości 240 zł na cały czas trwania umowy.
  • Tablet Lenovo TAB 2A10 oraz dodatkowo tablet Alcatel One Touch Pixi 8 Wi-Fi – ze zniżką 100 zł.
  • Dodatkowy rabat na zakup przez e-sklep Orange.

Oferta jest adresowana do klientów posiadających co najmniej jedną usługę mobilną Orange z abonamentem w wysokości minimum 29 zł.

Noworoczna wyprzedaż to także specjalna oferta dla klientów biznesowych korzystających już z Internetu mobilnego w Orange dla Firm. Za 49.99 zł + VAT miesięcznie mogą oni mieć najtańszy na rynku pakiet 3 kart SIM z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także nielimitowanym Internetem LTE.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.