Powieści Sapkowskiego na smartfonach Lumia

Opublikowano: 2016-03-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali #gry / aplikacje #sprzęt / podzespoły

news-audioteka-lumia-1Firma Audioteka przygotowała promocje dla osób, które zdecydują się na zakup jednego z wybranych smartfonów Lumia. Czekają na nich audiobooki z trylogii husyckiej autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

Aby skorzystać z promocji należy w okresie od 14 marca do 30 czerwca 2016 roku zakupić w sprzedaży bezpośredniej (z wyłączeniem sprzedaży realizowanej przez operatorów) smartfon Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950 lub Lumia 950 XL (również w wersjach Dual SIM). Następnie, korzystając z aplikacji Audioteka, bezpłatnie pobrać na swój telefon dowolny tom trylogii husyckiej Andrzeja Sapkowskiego. W tym celu należy skorzystać z karnetu, który jest widoczny w momencie płatności za audiobook.

Promocją objęte są wszystkie trzy tomy serii, które wyszła spod pióra Sapkowskiego, czyli „Narrenturm”, „Boży Bojownicy” i „Lux perpetua”, która trafiła do sprzedaży w serwisie Audioteka 10 marca. Dodatkowo, nabywca smartfona otrzyma na swoją wirtualną półkę w aplikacji Audioteka bezpłatny rozdział „Narrenturm”.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

Źródło: Audioteka

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.