Poznaliśmy cenę Samsunga Galaxy S6 Edge Plus

Opublikowano: 2015-07-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung_galaxy_s6edge-plusJak wiadomo, 13 sierpnia w Nowym Jorku odbędzie się konferencja Samsunga pod tytułem Galaxy Unpacked. W tym dniu debiut zaliczą nowe urządzenia producenta, w tym Galaxy S6 Edge Plus, o którym w tej chwili wiemy niemal wszystko. Właśnie poznaliśmy jego cenę.

Serwis Sammobile, powołując się na własne źródła podaje, że Samsung Galaxy S6 Edge Plus w wariancie podstawowym, tj. z 32 GB pamięci wewnętrznej będzie kosztował 799.99 euro, czyli o 50 euro mniej niż Galaxy S6 Edge w momencie swojej premiery w kwietniu. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że Samsung planuje obniżyć cenę flagowców nawet o 100 euro, aby zrobić miejsce dla modelu z plusem w nazwie.

Przypomnijmy, że Samsung Galaxy S6 Edge Plus ma oferować bardzo podobne podzespoły i design jak podstawowa wersja Edge. Największą różnicą ma być ekran o przekątnej 5.7-cala, zamiast 5.1-cala, a ostatnio plotkuje się również o większej pamięci RAM (4 GB) i baterii o pojemności 3000 mAh. Czy tak w rzeczywistości będzie? Przekonamy się już niedługo. Smartfon ma trafić do sprzedaży już 21 sierpnia, czyli tydzień po oficjalnej prezentacji.

Źródło: Sammobile 

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.