Premiera Galaxy S7/S7 Edge. Smartfony oferowane z darmowym pakietem usług Samsung Guard S7

Opublikowano: 2016-03-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-s7-premiera-1Samsung oficjalnie wystartował ze sprzedażą Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, wprowadzając równocześnie nowy rodzaj usług dla użytkowników tych modeli. Polega on na ubezpieczeniu wyświetlacza, przedłużeniu gwarancji, możliwości odkupu smartfona w przyszłym roku oraz zabezpieczeniu danych za pomocą My KNOX.

Od 11 marca do 11 czerwca 2016 roku użytkownicy najnowszych flagowców Samsunga mogą skorzystać z promocji GUARD S7. Po rejestracji urządzenia, otrzymają dodatkowe korzyści, w tym wsparcie ze strony producenta. Usługa zapewnia:

  • 12 miesięcy ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia wyświetlacza. W ramach ubezpieczenia zapewniania jest jedna naprawa wraz z odbiorem i dostarczeniem naprawionego smartfona pod wskazany adres.
  • Możliwość skorzystania z odkupu smartfona i obniżenie ceny nowego produktu o około 1000 zł w okresie od marca do czerwca 2017 roku w wybranych punktach. Warunkiem skorzystania z odkupu jest zakup dowolnego urządzenia mobilnego firmy Samsung o wartości brutto minimum 2500 zł.
  • Przedłużenie gwarancji z dwóch do trzech lat, licząc od dnia zakupu smartfona.
  • Zabezpieczenie dostępu do poufnych danych oraz zapewnienie zdalnego wyszukiwania lub blokowania zgubionych urządzeń przy pomocy aplikacji My KNOX.

news-s7-guard-1

Rejestracji można dokonać na stronie www.guards7.samsung.pl. Po uzupełnieniu formularza użytkownik otrzyma na podany adres e-mail wiadomość zwrotną z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Kliknięcie na znajdujący się w wiadomości link zakończy proces rejestracji, a użytkownik otrzyma certyfikat dołączenia do promocji GUARD S7.

Przy okazji zapraszamy do przeczytania pierwszych wrażeń z użytkowania Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, a także oczekiwania na nadchodzącą recenzję, która powinna pojawić się na łamach Teleguru już niedługo.

Galeria (impreza premierowa):

Źródło: Samsung, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.