Premiera Samsunga Z3 już niedługo

Opublikowano: 2015-09-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung_z3-informacje-1Źródła z Korei twierdzą, że wkrótce Samsung pokaże swojego drugiego smartfona opartego na systemie Tizen. Biorąc pod uwagę, że Samsung Z3 został niedawno certyfikowany przez Federalną Komisję Łączności (FCC), jego premiera wydaje się być tuż za rogiem.

Spekuluje się, że następca Samsunga Z1 może zostać zaprezentowany w trakcie tegorocznej konferencji deweloperskiej Tizena, która odbędzie się w dniach 17-18 września w chińskim Shenzhen. Sprzedaż urządzenia miałaby się z kolei rozpocząć w przyszłym miesiącu, w okolicach sklepowej premiery drugiego produktu z autorskim systemem Samsunga, czyli smartwatcha Gear S2.

Samsung Z3 będzie najprawdopodobniej wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7730S o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, 1.5 GB pamięci RAM, aparat główny 8 Mpix, przednią kamerę 5 Mpix, a całością zarządzać będzie najnowsza wersja systemu Tizen OS, oznaczona numerem 3.0.

Docelowo, telefon będzie dostępny w Indiach, Bangladeszu i Nepalu. Możliwe, że później zawita do innych krajów.

Źródło: Sammobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.