Premiera watchOS 2 wstrzymana. Apple odnalazło krytyczny błąd oprogramowania

Opublikowano: 2015-09-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Apple #systemy operacyjne #problemy / awarie

news-apple-watchos2-1Apple poinformowało o przesunięciu daty wydania systemu watchOS 2.0 dla zegarka Apple Watch, po wykryciu błędu w kodzie, którego naprawienie zajmie nieco więcej czasu.

Apple nie podało, kiedy można się spodziewać aktualizacji, ale zapewnia, że pojawi się ona już niedługo. Aktualnie firma pracuje nad jak najszybszym wyeliminowaniem błędu, przez który pełna wersja watchOS 2 nie ukazała się w obiecanym terminie (16 września). Dla kalifornijskiego producenta jest to niezwykle ważna premiera i z pewnością należy pochwalić podjęcie tak odważnej, ale koniecznej decyzji.

System watchOS 2 wprowadza wiele różnych zmian względem swojego poprzednika, w tym m.in. rozwinięte wsparcie dla asystenta głosowego Siri, nowe tarcze, menu w języku polskim czy możliwość instalacji zewnętrznych aplikacji i ustawienia własnej tapety, a dla deweloperów bezpośredni dostęp do czujników i możliwość bardziej efektywnego strumieniowania danych pomiędzy iPhone’em a Apple Watch’em.

Źródło: TechCrunch

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.