Premium Mobile - operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę

Opublikowano: 2016-01-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-premium-mobileNa polskim rynku telekomunikacyjnym pojawił się nowy operator wirtualny. Jest nim Premium Mobile, który swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców i współpracuje z siecią Plus.

Premium Mobile ma w ofercie plany abonamentowe dla firm w wariancie z terminalem oraz tylko SIM, a także Internet mobilny (prędkość LTE do 150 Mb/s), dodatkowe paczki danych i pakiety zintegrowanych usług (np. konto bankowe, energia elektryczna, usługi księgowe) takich partnerów operatora jak Idea Bank, Konerg czy Tax Care. Każda z usług ujętych w programie partnerskim pozwala na uzyskanie kolejnego abonamentu z miesięczną opłatą zmniejszoną o 2 zł przez 12 miesięcy. Premium Mobile świadczy usługi na bazie sieci Plus.

Oferta z telefonem na pierwszą kartę SIM.

Oferta z telefonem na pierwszą kartę SIM.

Oferta bez telefonu na pierwszą kartę SIM.

Oferta bez telefonu na pierwszą kartę SIM.

Oferta na mobilny Internet.

Oferta na mobilny Internet.

Podane w tabelach ceny są cenami netto, zawierają rabat za e-fakturę i zgody marketingowe. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto.

Operator proponuje też dodatkowe pakiety internetowe:

  • Pakiet 1 GB za 4.90 zł netto
  • Pakiet 3 GB za 12 zł netto

Do każdego abonamentu Biznes No Limit klient otrzymuje unikalny kod rabatowy do sklepu internetowego Premium Mobile, upoważniający do zakupu jednego telefonu. Używajac jednorazowego rabatu, uzyskuje się 9% zniżki na dowolne urządzenie, przy abonamencie Biznes No Limit 12 na 12 rat 0%, a przy abonamencie Biznes No Limit 24 na 20 rat 0%. Kod jest ważny przez cztery miesiące od daty podpisania umowy w Biznes No Limit 12 i siedem miesięcy w Biznes No Limit 24.

Źródło: Premium Mobile, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.