Premium Service Plaza - nowoczesne centrum marki Samsung

Opublikowano: 2016-04-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-samsung-premium-service-plaza-1W Warszawie otwarty został nowoczesny i największy serwis urządzeń Samsunga, zlokalizowany w kompleksie biurowym Warsaw Spire, gdzie użytkownicy będą mogli naprawić swój telefon oraz przyjrzeć się najnowszym produktom i technologiom.

Premium Service Plaza to połączenie punktu serwisowego, sklepu i ekspozycji wystawienniczej. W jednym miejscu zgromadzone zostały najnowocześniejsze technologie firmy Samsung oraz doświadczeni eksperci i doradcy. Najważniejszym czynnikiem wyróżniającym nowy serwis to usługa naprawy telefonów komórkowych w godzinę.

news-samsung-premium-service-plaza-4

W Premium Service Plaza klienci mogą jednak nie tylko naprawić lub zgłosić usterkę swojego urządzenia, ale także zapoznać się z najnowszymi produktami marki. Do bezpośredniego testowania będą dostępne najnowsze modele smartfonów, tabletów, czy telewizorów. W specjalnych strefach odwiedzający mogą zapoznać się także np. z wirtualną rzeczywistością i przenieść się do innego miejsca za pomocą gogli Gear VR. Samsung proponuje również ciekawą usługę grawerowania grafiki na akcesoriach, tzw. coverach. Klienci będą mogli spersonalizować swoje akcesoria jednym z wybranych symboli lub według własnej propozycji, obserwując na żywo proces grawerowania na ekranie monitora.

Aby umilić czas oczekiwania na naprawiany telefon, w Premium Service Plaza jest dostępna specjalna strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych. Dodatkowym ułatwieniem już wkrótce będzie system rezerwacji pozwalający umówić wizytę w terminie wybranym przez klienta oraz przyspieszyć obsługę na miejscu. Ciekawym rozwiązaniem jest też strefa szkoleń, w której w przyszłości będą organizowane spotkania i szkolenia produktowe dla wszystkich zainteresowanych.

news-samsung-premium-service-plaza-3 news-samsung-premium-service-plaza-6

Dodatkowe informacji o Samsung Premium Service Plaza:

  • Adres: Warsaw Spire bud. C, Plac Europejski 2, Warszawa
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 9.00-19.00; sobota-niedziela: 10.00 – 17.00
  • Powierzchnia: 500 m²
  • Liczba pracowników: 15
  • 1 recepcja główna
  • 3 stanowiska konsultacji
  • 7 stanowisk technicznych
  • Ponad 20 miejsc w strefach

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.