Prepaidy Plusa zarejestrujemy w sieci Neonet

Opublikowano: 2016-08-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #prepaidy

news-plus-rejestracja-2Od dziś startery Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę można rejestrować w sieci Neonet.

By dokonać rejestracji wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport) albo kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza tym należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA pod numer 80105.

Dzięki współpracy z siecią Neonet klienci Plusa mają do swojej dyspozycji zdecydowanie większą liczbę placówek, w których mogą dokonać rejestracji numerów na kartę. Łącznie jest to 3370 punktów sprzedaży – 1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepów sieci Neonet i 1800 kiosków sieci RUCH.

Wszelkie informacje dotyczącej obowiązkowej rejestracji prepaid w Plusie znajdują się na stronie www.plus.pl/rejestracja, a dla numerów Plush na Kartę są dostępne na stronie www.plushbezlimitu.pl/rejestracja.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.