Prezenty od Plusa z okazji 20-lecia

Opublikowano: 2016-10-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #pakiety / usługi

news-plus-urodzinyPlus obchodzi 20 urodziny, przygotowując dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych.

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 roku otrzymają w podziękowaniu jeden z poniższych kompletów usług i sprzętów dostępnych w ramach programu smartDOM:

  • Pakiet „Smartfon”: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty Plusa wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz 5 GB Internetu i pakiet IPLA.
  • Pakiet „Internet”: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50’’ (4K) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz z pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet „Telewizja Cyfrowego Polsatu”: pakiet 139 kanałów „Familijny Max HD” z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
  • Pakiet „Prąd od Plusa”: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet „AGD”: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób doręczenia.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.