proDysk od T-Mobile już na urządzeniach z iOS i Windows Phone

Opublikowano: 2015-03-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi

news-ios-wp-prodysk-tmobileUsługa proDysk T-Mobile, czyli automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików, jest od teraz dostępna także na urządzeniach z systemem Apple iOS i Windows Phone. W aplikacji transmisja danych w sieci T-Mobile jest bezpłatna i nie pomniejsza pakietu danych klienta.

proDysk to usługa do automatycznego tworzenia zapasowych kopii danych z urządzeń mobilnych, takich jak kontakty, kalendarze, zdjęcia i filmy oraz archiwizowania plików. Ponadto, aplikacja umożliwia proste wysyłanie zdjęć z urządzenia na dysk w chmurze i bezpieczne udostępnianie ich np. partnerom biznesowym. Co więcej, w proDysk transmisja danych w sieci T-Mobile jest bezpłatna i nie pomniejsza pakietu danych klienta.

„Z naszej usługi proDysk korzysta już ponad 60 000 abonentów T-Mobile. Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które chcemy konsekwentnie rozwijać. Nasi klienci coraz chętniej wybierają rozwiązania chmurowe zamiast tradycyjnych metod przechowywania danych. Rozszerzyliśmy proDysk na urządzenia mobilne Apple iOS i Windows Phone, ponieważ praca staje się coraz bardziej mobilna i potrzebuje elastycznych oraz bezpiecznych rozwiązań wirtualnych dostępnych dla użytkowników różnych systemów operacyjnych” – podsumowuje Sławomir Koszołko, Dyrektor Departamentu Marketingu i Rozwoju Biznesu w T-Mobile Polska.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.