Promocja Heyah: Podwójne doładowanie

Opublikowano: 2015-11-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #prepaidy #Heyah

promocja-heyah-podwojne_doladowanie-1Na użytkowników Heyah na kartę czeka nowa promocja, w której za doładowanie konta kwotą minimum 10 zł otrzymuje się dwa razy większą wartość zasilenia. Dodatkowo, w prezencie przyznawany jest pakiet Internetu za darmo.

Dla kogo: Dotyczy użytkowników Heyah na kartę, którzy posiadają aktywną taryfę Dniówka, Nowa Heyah lub Taryfa Pakietowa.
Jak to działa: Należy wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80404, a w odpowiedzi otrzyma się wiadomość zwrotną, informującą o zapisaniu się do promocji. Następnie wystarczy doładować konto jednorazowo kwotą od 10 do 150 zł, w ciągu 5 dni od otrzymania SMS-a.
Ważność: Od 3 listopada do 31 grudnia 2015 roku.
Uwaga: Uruchamiając promocję, klienci taryf Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa otrzymają pakiet danych 50 MB, a użytkownikom taryfy Dniówka przyznawane jest 250 MB na 5 dni za darmo. Bonusowe paczki Internetu dodawane są do konta w dniach od 3 do 5 listopada 2015 roku.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Podwójne doładowanie” dla użytkowników Heyah.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.