Promocja Heyah: Rok Internetu za darmo do smartfona

Opublikowano: 2014-11-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-heyah-internetHeyah rozpoczyna sprzedaż limitowanych starterów „Rok Internetu a darmo do smartfona”, umożliwiających korzystanie z bezpłatnego dostępu do Internetu przez cały rok.

Dla kogo: Oferta skierowana do dotychczasowych klientów sieci Heyah, korzystających z taryfy „Dniówka” oraz wszystkich tych, którzy zakupią specjalny starter z promocją „Rok Internetu za darmo do smartfona”.
Jak to działa: Należy uzupełnić konto jednorazową kwotą minimum 20 zł oraz, w przypadku obecnych klientów taryfy „Dniówka”, dodatkowo wysłać kod *100*74# w ciągu 3 dni od momentu doładowania konta.
Ważność: Oferta jest ważna od 26.11.2014 r. do odwołania
Uwaga: Dzienny limit transferu danych wynosi 50 MB. Po jego przekroczeniu nie zostanie pobrana żadna dodatkowa opłata – nastąpi spowolnienie transmisji danych do 16 kb/s.
Uwaga: W ramach promocji, po pierwszym doładowaniu kwotą minimum 20 zł zostanie aktywowana oferta „Dniówka SMS-ów” – cały dzień wysyłania wiadomości tekstowych do dowolnej krajowej sieci komórkowej za 28 groszy.
Uwaga: Opłata za aktywację oferty wynosi 0 zł, jeśli jest to pierwsza aktywacja na koncie użytkownika. Każde kolejne uruchomienie kosztuje 3 zł.
Uwaga: Użytkownik posiadający na swoim koncie aktywną ofertę „Rok SMS-ów za darmo”, „Tygodniówka” lub „Tydzień nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci” powinien ją wyłączyć aby móc aktywować omawianą promocję.
Więcej informacji: Regulamin oferty „Rok Internetu za darmo” dla Użytkowników Heyah.
Regulamin oferty Starter Heyah 5 zł z promocją „Rok Internetu za darmo do smartfona”. 

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.