Promocja Mobile Vikings: Oferta urodzinowa

Opublikowano: 2014-12-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-mobilevikings-urodzinyPromocja skierowana zarówno do nowych, jak i stałych użytkowników Mobile Vikings, w czasie której można otrzymać bonus w postaci pakietu Play Viking lub 0.5 GB Internetu.

Dla kogo: Promocja przeznaczona dla obecnych i nowych klientów Mobile Vikings.
Jak to działa: Użytkownicy taryfy „Minuty+SMS+Internet” po doładowaniu konta dowolną kwotą (od 8 zł), otrzymają pakiet Play Viking ważny przez 31 dni, gwarantujący nielimitowane rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi połączonymi z Play. W przypadku, gdy klient korzysta z oferty „Internet Mobilny”, to po doładowaniu konta kwotą w wysokości minimum 10 zł przyznany zostaje bonus w postaci pakietu Internetu 500 MB do wykorzystania w ciągu 14 dni.
Ważność: Okres promocyjny trwa od 4.12.2014 r. do 4.01.2015 r.
Uwaga: W przypadku zakupu karty SIM przy użyciu bezpłatnego kodu rabatowego, bonus zostanie przyznany pod warunkiem dokonania doładowania w okresie promocji.
Więcej informacji: Regulamin „Promocji urodzinowej” Mobile Vikings.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.