Promocja Nju Mobile: Do 39 GB miesięcznie w ofercie z rachunkiem

Opublikowano: 2016-04-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #abonamenty

promocja-njumobile-1Od 26 kwietnia w życie wchodzi nowa promocja Nju Mobile, w ramach której abonenci oferty nju z rachunkiem mogą otrzymać od 13 do nawet 39 GB miesięcznie.

W obowiązującej od 26 kwietnia do 30 września 2016 roku promocji abonenci oferty nju z rachunkiem z planem taryfowym nju buzz mogą liczyć na więcej gigabajtów. Mając aktywną usługę „jeden na wszystko”, w której standardowy limit transferu danych wynosi 5 GB, otrzymują dodatkowe 8 GB (łącznie 13 GB co miesiąc) do wykorzystania przez maksymalnie 6 pełnych okresów rozliczeniowych.

Promocja łączy się z usługą „im dłużej, tym lepiej”, dzięki czemu posiadając odpowiedni staż (6, 12, 24 miesiące) abonenci otrzymują odpowiednio zwielokrotnione GB, zgodnie z poniższą tabelą:

news-njumobile-gb-1Abonenci, którzy już korzystają z powyższej usługi w dniu wdrożenia promocji, otrzymają dodatkowe 8 GB, jednak nie będą one odpowiednio zwielokrotnione w związku z jego stażem. Zostaną przyznane od kolejnego okresu rozliczeniowego, który rozpocznie się po 26 kwietnia.

Po wykorzystaniu transferu w danym okresie rozliczeniowym, prędkość transmisji danych zostaje ograniczona do 64 kb/s.

Więcej informacji:

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.