Promocja Nju Mobile: Powerbank Nokia w prezencie

Opublikowano: 2015-02-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #telefony / urządzenia

promocja-nju-powerbankNowa promocja, w ramach której, po aktywacji numeru w „nju z rachunkiem” abonent otrzymuje jako gratis zewnętrzną baterię Nokia o pojemności 2200 mAh, służącą do ładowania urządzeń mobilnych.

Dla kogo: Promocja jest dostępna dla obecnych, jak i nowych klientów Nju Mobile. Z promocji może skorzystać wyłącznie klient indywidualny.
Jak to działa: Wystarczy złożyć zamówienie w czasie trwania promocji, a następne zawrzeć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas nieokreślony, zgodnie z regulaminem oferty „nju z rachunkiem” oraz regulaminem zakupów w sklepie internetowym nju mobile dostępnym na stronie operatora. Potem należy zarejestrować zamówienie (podając jego numer) na stronie www.njumobile.pl/oferta/prezent.
Ważność: Promocja ważna do 15.02.2015 roku.
Uwaga: Bateria (tzw. Powerbank) dostępna jest w kolorze żółtym oraz niebieskim i zostanie wysłana abonentowi w terminie 30 dni od daty rozpoczęcia świadczenia usług w ofercie „nju z rachunkiem”.
Więcej informacji: Regulamin promocji „prezent od nju”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.