Promocja Nju Mobile: Rabaty na Dni Babci i Dziadka

Opublikowano: 2016-01-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #abonamenty #telefony / urządzenia

promocja-njumobile-rabaty-dzien_babci_dziadka-1Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka, Nju Mobile wystartował z dwoma nowymi promocjami, umożliwiającymi otrzymanie określonego rabatu na zakup telefonu.

Promocja z rabatem 20 zł na wybrane telefony w sklepie Nju Market trwa do 4 lutego 2016 roku. W jej ramach można otrzymać specjalny kod rabatowy, który zostanie przesłany drogą elektroniczną po pozostawieniu przez klienta adresu zwrotnego na stronie www.njumobile.pl/oferta/dobry-wnuczek. Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

Promocja z rabatem 50 zł również trwa do 4 lutego 2016 roku i przystępując do niej można otrzymać rabat na zakup modeli telefonów: Alcatel One Touch 20.04C, Maxcom MM720BB oraz Motorola Moto E. Kod zostanie wysłany na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia klientom, którzy złożą zamówienie dotyczące umowy w ofercie Nju z rachunkiem (plan taryfowy Nju Buzz), spełniając przy tym warunki określone w regulaminie promocji.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.