Promocja Nju Mobile: Rozsmakuj się w Nju i udaj na wyprawę

Opublikowano: 2015-10-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty

promocja-nju_mobile-rabat_na_pizze-1Nju Mobile zorganizował promocję, w ramach której klienci, którzy wybiorą ofertę Nju z rachunkiem otrzymają zniżkę w wysokości 30 zł, do wykorzystania w pizzeriach Dominium. Co więcej, operator ruszył z konkursem, w którym nagrodą jest voucher na wycieczkę o wartości 3000 zł.

Dla kogo: Promocja dostępna dla obecnych, jak i nowych klientów Nju Mobile.
Jak to działa: Należy złożyć zamówienie na plan taryfowy Nju Buzz i zawrzeć umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas nieokreślony. Następnie, w czasie trwania promocji, zgłosić chęć udziału poprzez rejestrację numeru zamówienia na stronie www.njumobile.pl/oferta/pizza, podając jego numer i akceptując regulamin. Po spełnieniu wszystkich warunków, abonent otrzyma kod uprawniający do uzyskania jednorazowej zniżki w pizzeriach Dominium o maksymalnej kwocie 30 zł. Lista pizzerii w regulaminie.
Ważność: Do 29 października 2015 roku.
Uwaga: Kod zostanie przesłany drogą mailową na adres podany w zamówieniu na Nju z rachunkiem po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego. Kod można wykorzystać do 31 grudnia 2015 roku.
Uwaga: Każdy klient może skorzystać z promocji tylko dwa razy, czyli złożyć maksymalnie dwa zamówienia dotyczące dwóch różnych numerów zakupionych lub przeniesionych do Nju z rachunkiem.
Więcej informacji: Regulamin promocji „rozsmakuj się w nju mobile”.

Oprócz tego, Nju Mobile organizuje konkurs trwający do 29 października 2015 roku, w ramach którego każdy klient odwiedzający stronę www.njumobile.pl lub dowolny lokal w sieci pizzerii Dominium może wygrać voucher o wartości 3000 zł do zrealizowania na www.travelplanet.pl. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.njumobile.pl/oferta/pizza, odpowiedzieć na pytania „jak wyobrażasz sobie wyprawę w stylu nju”, a w formularzu zgłoszeniowym podać imię, adres e-mail i kontaktowy numer telefonu. Komisja oceni odpowiedzi przesłane na pytanie konkursowe i wyłoni laureata w terminie do 12 listopada 2015 roku.

Dla zainteresowanych – regulamin konkursu „wyprawa w stylu nju”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.