Promocja Nju Mobile: Szkolne gadżety w Nju z rachunkiem

Opublikowano: 2015-09-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty

promocja-nju_mobile-prezentNju Mobile wprowadził nową promocję, w której każdy, kto skorzysta z oferty „Nju z rachunkiem”, otrzyma jeden z prezentów w postaci szkolnego gadżetu.

Dla kogo: Promocja dostępna jest dla obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych oferty Nju Mobile.
Jak to działa: W czasie trwania promocji należy złożyć zamówienie dotyczące umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas nieoznaczony w ramach oferty Nju z rachunkiem, wybierając przy tym plan taryfowy Nju Buzz. Następnie trzeba zarejestrować zamówienie na stronie www.njumobile.pl/oferta/prezent, podając jego numer i akceptując regulamin
Bonus: Do wyboru otrzymuje się jeden z następujących gadżetów z logo Nju Mobile – Notes, kubek, etui na tablet lub pojemnik na śniadanie.

promocja-nju_mobile-prezent-1Ważność: Promocja trwa do 10 września 2015 roku.
Uwaga: Prezent zostanie przesłany do abonenta za pośrednictwem kuriera w terminie 30 dni kalendarzowch od daty rozpoczęcia świadczenia usług w ofercie Nju Buzz.
Więcej informacji: Regulamin promocji „więcej od nju”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.