Promocja Nju Mobile: Szkolny gadżet

Opublikowano: 2016-08-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #abonamenty #Internet mobilny

promocja-nju-szkolaNju Mobile przygotował promocję z okazji powrotu do szkoły. Składając zamówienie na ofertę abonamentową lub Internetu mobilnego można zgarnąć jeden z kilku gadżetów.

Promocja skierowana jest dla obecnych, jak i nowych klientów Nju Mobile, którzy złożą zamówienie na ofertę nju z rachunkiem (nju buzz) lub nju internetowy i zawrzą umowę na czas nieokreślony. Następnie należy wpisać numer zamówienia pod tym adresem i wybrać swój gadżet: zestaw launch box, kubek porcelanowy, pamięć USB 32 GB lub myszkę USB.

Prezent zostanie wysłany kurierem na adres dostawy podany w  zamówieniu po pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym. Promocja trwa od 29 sierpnia do 11 września 2016 roku.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.