Promocja Nju Mobile: Więcej gigabajtów w ofercie z rachunkiem

Opublikowano: 2016-04-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi

news-nju-mobileUżytkownicy korzystający z usługi „jeden na wszystko” w Nju z rachunkiem do końca września będą mogli korzystać z dodatkowych 8 GB Internetu.

Promocja trwa od 26 kwietnia do 30 września 2016 roku. W jej ramach każdy abonent mający aktywną usługę „jeden na wszystko”, w której standardowy limit transferu danych wynosi 5 GB, otrzymuje dodatkowe 8 GB do wykorzystania w kraju przez maksymalnie 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Z powiększonego pakietu można korzystać do końca każdego okresu rozliczeniowego, który rozpocznie się w czasie trwania promocji.

Nowa promocja łączy się z usługą „im dłużej, tym lepiej”, więc jeżeli staż użytkownika w Nju Mobile będzie dłuższy niż 6 miesięcy, zamiast 13 GB dostanie 26 GB. Za 12 miesięcy stażu transfer danych podwyższany jest do 32.5 GB, a za 24 miesiące do 39 GB.

Więcej informacji:

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.