Promocja Orange: 100% rabatu na abonament dla przenoszących numer bez kupna telefonu

Opublikowano: 2015-09-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty

promocja-orange-abonament-gratis-6mies.Orange wprowadził promocję, w ramach której każdy, kto przeniesie numer lub przedłuży umowę w ofertach Smart Plan LTE, ale bez kupowania telefonu, otrzyma 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Dla kogo: Promocja skierowana do aktualnych abonentów Orange, jak i nowych klientów, którzy przeniosą swój numer z innej sieci.
Jak to działa: Trzeba zawrzeć (dowolnym kanałem sprzedaży) umowę lub aneks do umowy o świadczenie usług na czas 24 miesięcy w ofercie Smart Plan LTE tylko SIM 45.98, Smart Plan LTE tylko SIM 65.98 lub Smart Plan LTE tylko SIM 105.98. Warunkiem uzyskania 100% rabatu na abonament przez poł roku jest rezygnacja z kupna telefonu.
Ważność: Promocja obowiązuje od 21 września 2015 roku do 31 marca 2016 roku.
Uwaga: W przypadku składania zamówienia na umowę za pośrednictwem strony www.orange.pl, skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego na stronie www.orange.pl/kupony_orange. Wygenerowany, 16-to cyfrowy kod należy wpisać na stronie www.orange.pl/kupon i przesłać dalej, aby nastąpiło przekierowanie na stronę operatora. Następnie należy złożyć zamówienie.
Więcej informacji: Regulamin promocji „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy w ofertach Smart Plan LTE tylko SIM”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.