Promocja Orange: 100 zł na wycieczkę za doładowanie

Opublikowano: 2015-08-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy

promocja-orange-kupon-wycieczkaOrange wystartował z nową promocją przeznaczoną dla osób korzystających z taryf na kartę. Za każde doładowanie wykonane drogą internetowo-bankową otrzymuje się kupon o wartości 100 zł na wycieczkę na fly.pl.

Za każde doładowanie wykonane w dniach od 30.07 do 31.08.2015 roku na doladowania.orange.pl, doladowania.payback.pl lub stronach banku przyznawany jest sms kupon w postaci kodu uprawniającego do zniżki na wycieczkę o wartości 100 zł. Kupony można wykorzystać przy zamówieniu wycieczki za minimum 2 tysiące złotych na stronie www.fly.pl. Nie można ich jednak kumulować.

Promocją objęte są również doładowania za punkty Payback dostępne na doladowania.orange.pl i doladowania.payback.pl. Kupony można wykorzystać do 30 września 2015 roku.

Z oferty mogą skorzystać klienci taryf: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Smart i Orange Free na kartę.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.