Promocja Orange: 20% tańszy abonament z kuponem

Opublikowano: 2015-06-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty

promocja-orange-abonament_20procentOrange wystartował z promocją kuponową, w ramach której obecni klienci operatora mogą otrzymać 20% rabatu przy przedłużeniu abonamentu na cały okres umowy.

W celu skorzystania z promocji należy wygenerować kod promocyjny uprawniający do uzyskania rabatu dostępny pod tym adresem. Rabat w wysokości 20% na kwotę abonamentu bez telefonu dotyczy następujących planów:

  • Super Smart Plan 60.99 (29.99 – kwota abonamentu po uwzględnieniu rabatów: 10 zł za zawarcie umowy na czas oznaczony oraz 10 zł na złożenie zamówienia za pośrednictwem www.orange.pl oraz rabatów z tytułu korzystania z faktury elektronicznej i wyrażenia zgody na kontakt marketingowy)
  • Super Smart Plan 80.99 (59.99 – kwota abonamentu po uwzględnieniu rabatu 10 zł za zawarcie umowy na czas oznaczony oraz rabatu z tytułu korzystania z faktury elektronicznej i wyrażenia zgody na kontakt marketingowy)

20-procentowy rabat na abonament naliczany jest od kwoty abonamentu przed naliczeniem rabatów za e-fakturę w wysokości 5.01 zł oraz wyrażenia zgody na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange w celu przedstawienia oferty operatora w wysokości 5.99 zł.

Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2015 roku. Regulamin promocji „Rabat 20% przez 24 miesiące dla klientów przedłużających umowę na www.orange.pl”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.