Promocja Orange: 30% extra na Halloween

Opublikowano: 2014-10-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Orange #mixy #prepaidy

news-orange-halloween-1Promocja „Doładowanie za 30 zł +30% extra” umożliwia klientom wszystkich taryf na kartę w Orange uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta.

Jak to działa: Warunkiem skorzystania z promocji i otrzymania bonusu jest doładowanie konta kwotą 30 zł. Dodatkowa kwota (o wartości 9 zł) wpłynie na konto użytkownika maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu doładowania.
Dla kogo: Dla wszystkich abonentów taryf na kartę Orange
Ważność: Promocja trwa od 1.10.2014 r. do 16.11.2014 r.
Uwaga: Bonus może być wykorzystany przez 10 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych (Internet)
Uwaga: Dodatkowe środki, otrzymane w ramach promocji nie przysługują na SMS-y na numery stacjonarne i SMS-y specjalne. Ponadto, nie dotyczą one połączeń realizowanych w roamingu oraz połączeń międzynarodowych.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Doładowanie za 30 zł + 30% extra”

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.