Promocja Orange: 30% więcej za doładowanie internetowe

Opublikowano: 2016-01-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #mixy #prepaidy

promocja-orange-30proc-doladowanieDo końca stycznia w Orange na kartę i Mix premiowane są doładowania dokonane za pośrednictwem jednego z portali internetowych lub przy wykorzystaniu serwisów transakcyjnych banków.

Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z taryf – Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One, Orange Yes oraz abonentów ofert Mix.
Jak to działa: Doładowując konto kwotą 5, 10, 30, 40, 50, 100 lub 200 zł za pośrednictwem portali www.doladowania.orange.pl, www.bm.pl, www.doladuj.interia.pl, www.doladowania.wp.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.pl lub w serwisie internetowym w ramach usług bankowości elektronicznej jednego z banków (lista w regulaminie), można otrzymać dodatkowe 30% wartości zasilenia.
Ważność: Do 31 stycznia 2016 roku.
Uwaga: Środki przyznane w ramach bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym abonenta i mogą być wykorzystane przez 14 dni kalendarzowych na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych.
Więcej informacji: Regulamin promocji „30% więcej za doładowanie przez Internet”.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.