Promocja Orange: 30% więcej za doładowanie przez Internet

Opublikowano: 2015-06-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #mixy #prepaidy

img-orange-money-4Orange uruchomił nową promocję doładowań umożliwiającą abonentom taryf na kartę i Mix otrzymanie bonusu w postaci dodatkowych 30% przy zasileniu konta kwotą 30 zł jednym z kanałów bankowo-internetowych.

Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z taryf – Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One, Orange Yes oraz ofert Mix.
Jak to działa: Należy doładować konto kwotą 30 zł na jednym z portali: www.doladowania.orange.pl, www.blue.pl, www.doladuj.interia.pl, www.doladowania.wp.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.pl lub przy wykorzystaniu serwisów internetowych w ramach usług bankowości elektronicznej banków
Ważność: Promocja trwa do 30 czerwca 2015 roku
Uwaga: Bonus jest ważny przez 14 dni od momentu jego przyznania i może być wykorzystany na rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz transfer danych.
Więcej informacji: Regulamin promocji doładowań „30% więcej za doładowanie 30 zł przez Internet”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.