Promocja Orange: 40% rabatu na abonament przez rok

Opublikowano: 2016-06-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty

promocja-orange-40proc-abonamentOrange wystartował z promocją na abonament komórkowy – po pobraniu specjalnego kuponu można uzyskać 40% zniżki przez 12 miesięcy.

Promocja trwa do 7 czerwca 2016 roku i dotyczy umów zawieranych na 24 miesiące. Rabat obowiązuje zarówno w ofercie Smart Plan LTE z telefonem, jak i tylko SIM. Aby go otrzymać wystarczy pobrać kupon, który znaleźć można na stronie promocji pod tym adresem.

Przykładowo, Smart Plan LTE w opcji z 2 GB Internetu, no limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakietem roamingowym UE (50 minut, 50 MB) można mieć za 28.59 zł przez pierwszy rok obowiązywania umowy. Abonament uwzględnia rabat za e-fakturę i terminowe płatności – 5.01 zł oraz rabat za wyrażenie zgody marketingowej – 5.99 zł.

Więcej informacji:

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.