Promocja Orange: 5000 punktów Payback za przeniesienie numeru do Orange

Opublikowano: 2014-09-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #mixy

news-orange-paybackUżytkownicy, którzy planują przeniesienie numeru do Orange powinni wiedzieć, ze decydując się na abonament lub mix mogą liczyć na dodatkowy bonus w postaci punktów Payback.

Jak to działa: Przy przeniesieniu numeru do Orange w opcji abonament lub mix użytkownik otrzymuje 5000 punktów Payback
Ważność: Promocja jest ważna do 14 września 2014 roku
Dla kogo: Dla użytkowników, którzy mają aktywne i zarejestrowane konto Payback, a także spełnią następujące warunki:
Podpiszą umowę w jednej z taryf Smart Plan w Orange do 30.09.2014 r. w ofercie indywidualnej lub mix,
Dokonają aktywacji karty Payback w Orange, zgodnie z warunkami Regulaminu Orange dla uczestników Programu Payback, dla swojego numeru telefonu przeniesionego do sieci Orange, w terminie do 30.09.2014 r.
Dokonają aktywacji w promocji poprzez wysyłanie SMS-a na nr 381 do dnia 30.09.2014 r. (koszt wg. taryfy), wpisując w jego treść kod promocyjny z kuponu Payback otrzymanego pocztą tradycyjną lub znajdującym się na eKuponie po uprzedniej aktywacji eKuponu (eKupon znajduje się w profilu uczestnika po zalogowaniu się do swojego konta na payback.pl).
Uwagi: Promocyjne punkty Payback zostaną przyznane w terminie do 31.10.2014 r. Uczestnicy przenoszący więcej niż jeden numer uprawnieni są do otrzymania punktów Payback za przeniesienie każdego numeru komórkowego.
Regulamin promocji: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1996387/4088602249.pdf

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.