Promocja Orange: 50% więcej za doładowanie przez Orange Finanse

Opublikowano: 2015-08-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy

promocja-orange-doladowanie-orange_finanseOrange wprowadził promocje, w ramach której za każde zasilenie konta przy pomocy aplikacji Orange Finanse lub bankowości internetowej otrzymuje się bonus w postaci 50% kwoty doładowania.

Dla kogo: Promocja skierowana do osób korzystających z taryf na kartę Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One oraz Orange Yes, a także do abonentów ofert Mix.
Jak to działa: Należy doładować konto przy pomocy aplikacji mobilnej Orange Finanse lub przy wykorzystaniu serwisów internetowych w ramach usług bankowości elektronicznej. Premiowane są następujące kwoty zasilenia: 5, 10, 30, 40, 50, 100 oraz 200 zł.
Ważność: Oferta ważna do 9 listopada 2015 roku.
Uwaga: Środki przyznane w ramach bonusu mogą być wykorzystane przez 14 dni kalendarzowych na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange oraz na transfer danych.
Więcej informacji: Regulamin promocji „50% więcej za doładowanie przez Orange Finanse”.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.