Promocja Orange: 6 GB na wakacje

Opublikowano: 2016-06-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

promocja-orange-6gbOrange przygotował kolejną odsłonę wakacyjnej promocji, w której użytkownicy ofert na kartę mogą otrzymać 6 GB Internetu za jedyne 6 zł.

Z pakietu mogą skorzystać użytkownicy taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, ofert Orange na kartę oraz Zetafon i Minutofon.

Paczka danych jest ważna przez 30 dni, a jej aktywacji można dokonać w okresie trwania promocji, czyli od 20 czerwca do 31 sierpnia 2016 roku.

Aktywacji dokonuje się wysyłając SMS o treści AKT6 na numer 260 lub za pomocą kodu *110*77#. W ciągu 24 godzin następuje włączenie usługi, o czym użytkownik zostanie powiadomiony stosownym SMS-em.

Więcej informacji:

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.