Promocja Orange: 6 miesięcy abonamentu gratis dla przenoszących numer

Opublikowano: 2015-01-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Orange #abonamenty #mixy

img-orange-money-4Oferta skierowana dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zmianą operatora telefonii komórkowej. W ramach promocji Orange przygotowało 100 procentowy rabat przez pół roku na swoje taryfy abonamentowe.

Dla kogo: Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zmianę operatora i wybiorą jeden z planów abonamentowych „pomarańczowego” operatora.
Jak to działa: Należy w trakcie rozmowy z konsultantem lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Orange złożyć zamówienie na umowę na czas 24 miesięcy w planie taryfowym Smart Plan II Halo 64.99 zł, Smart Plan Halo II 74.99 zł lub Smart Plan II Multi 94.99 zł w ramach przeniesienia numeru. W przypadku składania zamówienia za pośrednictwem strony operatora, skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego na stronie Kupony Orange – wygenerowany 16 cyfrowy kod należy wpisać tutaj i przesłać dalej, aby nastąpiło przekierowanie na stronę operatora. Potem wystarczy złożyć zamówienie, a rabat naliczy się automatycznie.
Ważność: Z oferty można skorzystać do 31.03.2015 roku.
Uwaga: Kod można użyć jednorazowo i nie łączy się on z innymi kodami zniżkowymi.
Uwaga: W przypadku oferty bez telefonu rabat także zostanie przyznany.
Więcej informacji: Regulamin promocji „100% rabat na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.