Promocja Orange: Żniżka dla klientów Allegro

Opublikowano: 2016-03-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #Internet mobilny

promocja-orange-allegro-1Orange wystartował z nową promocją dla osób korzystających z serwisu Allegro. Mogą oni otrzymać kupon rabatowy na zakup telefonu z 20% zniżki na abonament Smart Plan lub ofertę mobilnego Internetu.

Dla kogo: Dla nowych klientów oraz abonentów przedłużających dotychczasową umowę.
Jak to działa: Aby skorzystać z promocji należy zakupić na Allegro 16-sto cyfrowy kod rabatowy za 9 zł (tutaj), a następnie wpisać go na stronie www.orange.pl/kupon i złożyć zamówienie na telefon w jednym z wybranych planów taryfowych Smart Plan LTE, LTE FreeNet lub Internet LTE.
Ważność: Do 17 marca 2016 roku (dotyczy również ważności kuponu).
Uwaga: Rabat przyznawany jest na 24 pełne okresy rozliczeniowe.
Uwaga: Promocja nie łączy się z promocjami, które umożliwiają otrzymanie bezpłatnego gadżetu, prezentu, kodu promocyjnego związanego z zawarciem umowy lub aneksu.
Więcej informacji: Regulamin promocji.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.