Promocja Orange: Bilety do Multikina od HTC

Opublikowano: 2015-03-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty

promocja-orange-htc-biletyOrange wespół z HTC przygotował promocję, w ramach której pierwsze 1000 osób, które kupi jeden ze smartfonów tajwańskiego producenta w ofercie operatora, otrzyma podwójny bilet do Multikina o wartości 25 zł.

Dla kogo: Promocja skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów sieci Orange.
Jak to działa: Należy zawrzeć za pośrednictwem sklepu internetowego orange.pl nową umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony lub podpisać aneks do dotychczasowej umowy, przedłużający jej obowiązywanie, również na czas określony. Do oferty trzeba dołączyć jeden ze smartfonów: HTC Desire 620, HTC Desire 820, HTC Desire Eye.
Ważność: Oferta trwa do 26.03.2015 roku lub do wyczerpania zapasów e-biletów.
Uwaga: E-bilety są ważne do 30.06.2015 roku i dotyczą dowolnego seansu 2D w dowolnym dniu tygodnia.
Uwaga: E-Bilet zostanie przesłany do abonenta drogą mailową w terminie 20 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy lub aneksu do umowy.
Więcej informacji: Regulamin promocji „Bilety od HTC”.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.