Promocja Orange: Darmowa wymiana karty SIM na SIM NFC

Opublikowano: 2015-02-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #abonamenty #prepaidy

news-orange-finanse-simOd dnia 27 lutego, w ramach promocji Orange bezpłatnie wymienia karty SIM na karty SIM NFC. Należy jednak spełnić kilka warunków.

Darmowej wymianie karty podlegają osoby, które spełnią cztery następujące warunki:

  • wyrażą zainteresowanie korzystaniem z karty płatniczej NFC
  • posiadają telefon z modułem NFC, zgodny z usługą karty płatniczej banku (lista telefonów znajduje się w tym miejscu)
  • posiadają kartę SIM inną niż SIM NFC
  • złożą wniosek o założenie konta Orange Finanse lub posiadają konto i aplikację mBanku bądź ING

Promocja dotyczy klientów ofert na kartę i abonamentowych, zarówno w ofertach indywidualnych, jak i biznesowych. Nie obejmuje natomiast klientów zainteresowanych kartą przedpłaconą Orange Cash wydaną przez mBank, osób, które zawarły z Orange umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie „nju mobile” oraz klientów, których karta SIM została zgubiona, zablokowana lub uszkodzona.

Promocja trwa od 27.02.2015 roku do odwołania.

Regulamin promocji „Bezpłatna wymiana karty SIM na kartę NFC dla Klientów zainteresowanych płaceniem zbliżeniowo telefonem”.

 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.